Şu an bulunduğunuz: Organik Bebek Formülleri

Organik Bebek Sütleri


Anne sütü bebeğiniz için en ideal besin ve vitamin kaynağıdır. Anne sütü, bebeğin büyüyüp gelişmesinde ve sağlıklı bağışıklık sisteminin oluşumunda hayati bir rol oynamaktadır. Buna ek olarak, emzirme esnasında anneyle olan yakın temas bebeğin harmoni ve güven duygusunu geliştirmektedir.

Bu konuyla ilgili daha fazla bilgiyi doktorunuzdan almalısınız Bebeğinizin ek mama ihtiyaçlarıyla ilgili veya anne sütü veremediğiniz hallerde mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Holle Organik Bebek Sütleri 1, 2 ve 3

Anne sütünün yetersiz olması veya hiç olmaması durumunda, Holle Organik Doğumdan İtibaren Bebek Sütü bebeğinize eksiksiz ve komple organik besin sağlar. Bebeğinizin ilk altı ayında ihtiyacı olan tüm gerekli besinleri içerir. Hazmı kolaydır. Gluten, nişasta içermez ve şeker eklenmemiştir. Anne sütündeki protein dengesine en yakın olacak şekilde formule edilip geliştirilmiştir. Anne sütünden kesilirken, Holle Organik Doğumdan İtibaren Bebek Sütü verilebilir ve bir yaşına kadar karma gıda ile kullanımı uygundur.

Bebeğinizin açlığı giderilemiyorsa, Organik Devam Sütü 2, 6.aydan itibaren bebeğinizin besin ihtiyaçlarını karşılar. Holle Organik Devam Sütü 3, 12. aydan itibaren verilebilir ve yine bebeğinizin bu devredeki gelişimi için gerekli besin ihtiyaçlarını karşılar. Holle Organik Devam Sütü 2 ve 3 de gluten içermez ve hazmı kolaydır. Holle organik bebek sütlerinin hazırlanmasında kullanılan hammaddelerin %99’undan fazlası organik tarımdan temin edilmektedir. Formüllerde kullanılan tam yağlı organik süt, türlerine uygun ortamlarda özenle yetiştirilen ineklerden elde edilir. Yüksek kaliteli bebek mamalarımızın yapımında kullanılan organik sütün üstün niteliklere sahip olmasının nedeni organik çiftlikler ve otlaklardır. Malzemelerin %0.5’inden daha azı sonradan eklenen vitamin ve minerallerden oluşur. Formüllere eklenen bu malzemeler Avrupa yasaları uyarıncadır ve genetik değişikliğe tabi tutulmadıkları garanti edilir.

Sütlerin hazırlanışı çok kolaydır. Kaynatılmış ve ılıtılmış suya süt tozu eklenir ve karıştırılır. Ambalajların üzerindeki önemli bilgileri lütfen dikkatlice okuyunuz.Doğumdan İtibaren Bebek Sütü

Organic & Demeter & gluten-freeAydan İtibaren Bebek Sütü

Organic & Demeter & gluten-freeAy Büyüme Sütü

Organic & Demeter & gluten-freeOrganik Keçi Sütü

Organic & gluten-freeHolle baby food GmbH - Baselstrasse 11 - 4125 Riehen/Schweiz
Tel.: +41 (0)61 645 96 00 - Fax: +41 (0)61 645 96 09 - E-mail: babyfood@holle.ch

Holle baby food GmbH - Baselstrasse 11 - 4125 Riehen/Schweiz