Şu an bulunduğunuz: Organik Tahıllı Ek Besinler

Tam Tahıllı Ek Besinler


Tam Tahıllı Ek Besinler

Holle organik ek besin çeşitleri kabuğu ayrılmamış tam tahıllı ürünlerden hazırlanmıştır. Tahıl tanesinin sadece iç bölümü değil, kepekten oluşan dış tabakası da kullanılmış ve böylelikle tanenin protein, karbonhidratlar, yağlar, vitaminler ve mineraller gibi tüm doğal besleyici içeriği muhafaza edilmiştir. Aynı zamanda yüksek, doğal lif içeriğinden dolayı sindirimi kolaylaştıran özellikleri korunmuş olur.

Tam tahıllar kullanılarak üretilen Holle ek besin çeşitleri hafif, sağlığa yararlı ve kolay hazmedilen bebek mamalarıdır. Isı ve nemin dikkatli ve kontrollü bir şekilde uygulandığı eşsiz üretim yöntemiyle, Holle gelişmekte olan bebeğinize organik/biodinamik tahılın tüm özünü sunar. Buna ek olarak, bu özel yöntemle kolay eriyen ince tabakalar üretilir ve bebeğinizin her bir organik tahıllı ek besinimizde bulunan enerji ve canlılığı daha kolay hazmedip ondan azami düzeyde faydalanmasını sağlar. Bebeğinizin gelişim evresine göre tariflerde belirtilen malzemelerle birlikte basit ve hızlı biberon ve lapa şeklinde mamalar hazırlanabilir.

Bebeğinizin Damak Tadına Uygun Mamalar

Holle olarak, bebeğinizin beslenmesinde üstlendiğiniz hayati önemi olan görevi desteklemek istiyoruz. Organik/biodinamik tahılların tüm özünü meydana çıkaran eşsiz hazırlama metodlarımızla ürettiğimiz ek besinler biberonda veya muhallebi kıvamında hazırlanarak bebeğinize verilebilir. Süt, meyve veya sebze gibi malzemeler bebeğinizin damak tadına uygun olarak eklenebilir. Bebeğinizin yemeklerine neler ilave edebileceğinize sizin karar vermenizi istiyoruz ve biz de sizlere bu malzemeleri ekleyebileceğiniz, olabilecek en iyi ek besini sunarak yardım etmek istiyoruz.Tahıllı Ek Besinler

Organik Pirinçli Ek Besin (250g)

Organic & Demeter & gluten-freeOrganik Mısırlı Ek Besin (250g)

Organic & Demeter & gluten-freeOrganik Buğdaylı Ek Besin (250g)

Oganic & DemeterOrganik Yulaflı Ek Besin (250g)

Organic & DemeterOrganik İrmikli Ek Besin (250g)

Organic & DemeterOrganik 3 Tahıllı Ek Besin (250g)

Organic & Demeter & gluten-freeOrganik Elma, Armut, Mısırlı Ek Besin (250g)

Organic & gluten-freeOrganik Müsli Ek Besin (250 g)

demeterHolle baby food GmbH - Baselstrasse 11 - 4125 Riehen/Schweiz
Tel.: +41 (0)61 645 96 00 - Fax: +41 (0)61 645 96 09 - E-mail: babyfood@holle.ch

Holle baby food GmbH - Baselstrasse 11 - 4125 Riehen/Schweiz