Şu an bulunduğunuz: Holle’nin Tarihçesi

Holle’nin Tarihçesi


Holle, 1933’den beri, İsviçre’de organik bebek mamaları üretmektedir. Holle ürünlerinin tamamı organik ve/veya biodinamik kaynaklıdır. Holle başlangıçtan bugüne, suni gübre, kimyasal ve koruyuculardan arınmıştır. Dolayısıyla Holle dünyada %100 organik bebek maması üreten ilk ve en eski firmalardandır.

Bebek sütü ve kaşık mamalarını Almanya’da, kavanoz mamalarını İsviçre’de üretmektedir. Üretim birimlerimiz, en yeni teknolojiyi, talepleri ve sertifikaları (ISO) bünyesinde barındırmaktadır. Bu standartlar, sütlerin ve tahıllı kaşık mamalarının hazırlanmasında, Almanya’daki organik ve biodinamik (Demeter) çiftliklerde de yerine getirilmektedir. Tahıllar pestisit ve herbisitlerden (böcek ve bitki ilaçları) arınmış organik dönüşümlü çiftliklerde üretilmektedir.

Holle tüm çeşitleriyle doğumdan 3 yaşına kadar bebeklerin beslenmesi için 36 ülkeye üst kalite organik ürün ihraç etmektedir.

Tüm çalışmalarımız bebeklere en iyisini vermek içindir. Gezegenimizi bir bütün olarak düşünerek, insan ve hayvan sağlığını gözeterek, bebeklerimizin doğal yollarla gelişmesini öngörmekteyiz.

 

Holle baby food GmbH - Baselstrasse 11 - 4125 Riehen/Schweiz
Tel.: +41 (0)61 645 96 00 - Fax: +41 (0)61 645 96 09 - E-mail: babyfood@holle.ch

Holle baby food GmbH - Baselstrasse 11 - 4125 Riehen/Schweiz